Miért válaszd ezt?
Sehogy se tudod rávenni a gyerekeid, hogy elég répát és sütőtököt egyenek, hogy erősödjön a csontozatuk? Vagy neked sem sikerül minden nap eleget enni, pedig tudod, hogy jót tenne a látásodnak és bőrödnek is? Mi is ismerjük a problémát, ezért rengeteg édes narancsot adtunk hozzá, amitől annyira ízletessé vált, hogy így már imádják a gyerekek, így akár desszertnek is adhatod nekik, miközben erősíted vele az egész családod csontozatát, látását.
Meddig elég?
40 g üveg
Felnőtteknek 10 napi adag
Gyerekeknek 20 napi adag
90 g üveg
Felnőtteknek 22 napi adag
Gyerekeknek 44 napi adag
150 g tasak
Felnőtteknek 37 napi adag
Gyerekeknek 72 napi adag
Fogyasztási javaslat
Felnőtteknek ajánlott naponta 1-2 teáskanál (2-4 gr), gyermekeknek naponta 1 teáskanál lehetőleg délelőtt, az étkezések előtt, önmagában fogyasztva, hogy a nyálkahártyán keresztül azonnal a véráramba kerülhessen. Illetve ízlés szerint fogyasztható étkezés közben is az ételre szórva, vagy hideg, szénsavmentes, tejmentes folyadékba keverve.
Tartsa be az adagolási mennyiséget. Felbontástól számítva 1 hónapon belül fogyassza el!
A Béta-Karotin nem helyettesíti a vegyes étrendet és az egészséges életmódot!
Napfénytől védve, száraz, hűvös helyen tárolandó!
Tápanyagtáblázat
100 g termékben
| Energia | kj | 816 |
| Energia | kcal | 195 |
| Fehérje | g | 1,2 |
| Szénhidrát | g | 43,8 |
| Ebből cukor | g | 21 |
| Zsír | g | 0,4 |
| Ebből telített zsírsav | g | 0,05 |
| Só | g | 0,01 |























dorilakatos (megerősített tulajdonos) –
Egy éve szedem ezt a terméket. Elsősorban hajhullás illetve heti szintű futás miatt a csontjaim óvása érdekében. Nagyon finom az íze és segít is!!😊
Tunde Anna (megerősített tulajdonos) –
Kb. 2 hete fogyasztom. Energikusabb lettem. Vízben oldva fogyasztom.
Hálás köszönet a gyártóknak.
Huszar-Szabo Edit –
Ezt a terméket a kislányomnak rendszeresen adom. Hirtelen nőtt sokat . Nagyon jót tesz a csontjainak. És nem utolsó sorban változó korban is elengedhetetlen. Kiváló termék ez is.
L.A. (megerősített tulajdonos) –
Nagyon finom íze van,mi nagyon szeretjük